USB izolowany plac butelka do karmienia grzałka podróży Przenośny USB mleko ogrzewanie worek dziecięcy mleko samochód otwarty termostat przechowywania

Nowy produkt

zł22.02

zł55.06

-61%

Tagi:

woda termalna przenośny grzałka do butli, elektryczna grzałka do mleka, do picia butelka do karmienia dziecka, butelka mleka hegen, podgrzewacz do mleka, gińcie butelka do karmienia dziecka, kubek termiczny, podróż w łóżeczku, butelka pasz mleka, łóżeczko dziecięce podróży

USB izolowany plac butelka do karmienia grzałka podróży Przenośny USB mleko ogrzewanie torba na mleko dla dziecka samochód otwarty termostat przechowywania

Punkty kule: 1、wygodne piknikowy: gdy w domu lub znieść dzieci nie ma wyjścia, jeśli dzieci głodują, element może podgrzewać butelki i trzymać ją w cieple, wygodne karmić dzieci.

2,utrzymuje butelkę ciepłą: utrzymuje temperaturę na 40 stopni z włączonym zasilaniem, dziecko może pić w każdej chwili.

3,łatwe do przenoszenia: zaprojektowany z podwieszanym paskiem do łatwego przenoszenia.

4,Konstrukcja obręczy i zawiasy: projekt obręczy i zawiasy, prosty w obsłudze.

5,wodoodporna zastosowanie: warstwa zewnętrzna wykonana jest z wodoodpornego materiału, łatwego do dotyku, nieprzepuszczalne dla wody.

Wydajność:

1. z ciągłym zasilaniem, trzymaj temperaturę 40°C, należy zapewnić bezpieczny pić

2. może się nagrzewać ładowarkę samochodową 12 v, może być łatwo usunięta.

3. Regulowana długość uchwytu, łatwy do przenoszenia.

Сопецификация:

Napięcie: DC12V

Prąd: 1.9-2.1 A

Źródło zasilania: 22,8-25 W, normalny żywotność do 10 000 godzin

list przewozowy:

1*Grzejny Torba Dla Dziecka Butelki

Zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 7 dni od dnia ich otrzymania.Tym nie mniej, kupujący powinien zadbać o to, aby zwracane produkty były w oryginalnym stanie.Jeżeli towary uszkodzone lub utracone w przypadku zwrotu, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy klientowi pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby odzyskać towar.

Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.

Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.

Nasz Magazyn

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Materiał PC
Źródło Zasilania Akumulator
Numer Modelu k grzejny torba na mleko dla dziecka samochód otwarty termostat przechowywania

Pokrewne produkty