Vintage podium angielskie wydanie Globus mapa świata dekoracja kula ze złotym podstawą geografia ziemi теллурион

Nowy produkt

zł39.29

Tagi:

piłka magnetycznej lewitacji, połącz karty, wzór mapa świata Cork, mapa świata, mapa mundy, chińska mapa, globus Mi, accel world watch, mapa świata mężczyzna, UV vintage

Sposób płatności

1. Istnieje wiele metod płatności dostępnych na Okazjewjankach.pl,takich jak Alipay, karty kredytowe, przelewy bankowe w czasie rzeczywistym, samodzielne płatności (przelew bankowy, Western Union).Możesz wybrać najbardziej dogodny dla ciebie sposób.Aby chronić swoje interesy,twoja wpłata zostanie czasowo utrzymywane Alibaba i nie będzie przekazany nam, dopóki nie otrzymasz swoje zamówienie i nie będziesz zadowolony z nich.

Wysyłka

1.Kiedy otrzymaliśmy informację o zamówieniu i płatności, zazwyczaj potrzebujemy 2-5 dni, aby zakończyć dostawę i zaktualizować informacje na temat logistyki monitorowanie w systemie.Jednak z powodu pewnych czynników i regionalnych problemów, które mogą spowodować opóźnienie wysyłki, mamy nadzieję, że będziesz w stanie to zrozumieć.Czas tranzytu zwykle wynosi 15-40 dni, proszę uzbroić się w cierpliwość.

2. Jeśli potrzebujesz bardziej szybki tryb logistyki transportu, można wybrać inne sposoby, prosimy o kontakt z nami.

3. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne cło lub podatek na import.

4. Jeśli nie otrzymasz paczki w ciągu zwykłego czasu tranzytu (15-40 dni), prosimy o kontakt z nami, będziemy mieć do czynienia z nim i odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Kontakty

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami swobodnie, odpowiemy na twoje pytania jak najszybciej

Jesteśmy w pełni gwarantujemy, że nasze produkty.Wszystkie przedmioty znajdują się w zupełnie nowym stanie, jeśli nie zaznaczono w opisie.Ale jeśli masz produkty z pytaniem jakości, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem centrum masażu w Okazjewjankach.pl.Będziemy zwrotne, jak to możliwe.

Opinie

1. klienci międzynarodowi, Proszę zwrócić uwagę: cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.

Numer Modelu 6546546546
Rozmiar 15*12
Typ Mapa
Styl Retro

Pokrewne produkty