60 szt./lot śruba pokrywa naklejka do naprawy laptopa średnica 4 mm

Nowy produkt

zł50.22

zł52.86

-5%

Tagi:

rzecz эротичная mężczyzna, więzi zielonej spódnicy, kolekcja rzeczy, zielone buty krokowe, rzecz małej dziewczynki, rzecz łóżeczko dziecięce, zielony sześcian prędkości, zielona koszula gwiaździsta, coś złamała nogę

Zapraszamy do naszego sklepu

60 szt./lot śruba pokrywa naklejka do naprawy laptopa średnica 4 mm

Ps:mamy wszystkie rodzaje kolorów koła,jeśli to,co trzeba, nie widać na nim, proszę, skontaktuj się ze mną diretclty.Dziękuję.

Wysyłka ekspresowa sposób

1. towar zostanie wysłany bez numeru śledzenia w ciągu 1-7 dni roboczych.po potwierdzeniu płatności.

2. Towar może być wysłany do wyboru.Jeśli kurierzy i poczta z monitorujący numerem.Oferujemy państwu zaktualizowaną koszt wysyłki, zgodnie z żądaniem.Poniżej znajduje się szacowany czas dostawy dla różnych sposobów dostawy.Proszę, skontaktuj się z nami bezpośrednio, a my będziemy korzystać z preferowaną metodę.Współpracujemy z bardziej naglącym товароотправителем w Chinach.W ten sposób możemy uzyskać rabaty w drodze dostawy.

Warunki płatności:

1. TT

2. alipay

3. Western union

Gwarancja i zwrot

1. Nasz produkt został starannie инспирирован nami.Dlatego mamy przyjemność zaoferować naszym klientom zadowolenie.

2. Jeśli części wadliwe.pls poinformowano nas w ciągu 3 dni od daty dostawy.Proszę skontaktować się ze sprzedawcą przed zwrotem produktu.Jesteśmy lub wymienimy lub zwrócimy pieniądze po otrzymaniu wadliwego towaru.Klienci ponoszą odpowiedzialność za koszt przesyłki zwrotnej.

3.Możesz zwrócić towar do nas w ramach gwarancji dni, jeśli towar został uszkodzony .

4. Jeśli towar jest uszkodzony z powodu procesu transportu,nie ponosimy odpowiedzialności,ale postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc ci uzyskać odszkodowanie od firmy kurierskiej .

5. po otrzymaniu zwróconego towaru zwrócimy klientowi pieniądze w cenie towaru ( za wyjątkiem kosztów przesyłki tam i z powrotem )

Opinie

Sprzężenie zwrotne - jest to śniadanie dla mistrza.Twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszego biznesu i oceny tego, jak możemy to zrobić.Serdecznie zapraszamy was zostawić pozytywny komentarz dla naszego serwisu.Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

Z USB TAK
marka szmicroera
Kompatybilny Marka/Model NIE
Numer Modelu naklejka

Pokrewne produkty