HobbyEagle A3 V2 Aeroplane Flight Controller stabilizator dla RC Multicopter samolot z nieruchome skrzydła helikopter

Nowy produkt

zł63.51

zł79.40

-21%

Tagi:

system fpv, kontroler lotu symulator PC, радиолиния rc6gs v2, aktualizacja naze32, назгул5, радиолиния rc4g, lot kontrolera, stabilizator sterowania lotem, куав пиксхак, stabilizatory everglide v2

Dane techniczne napięcie Wejściowe: od 5 do 8,4 w ruch serwa: 1520 ± 500 µs żyroskop: ± 2000dps akcelerometr: ± 4g temperatura pracy: -40 ℃ ~ 85 ℃ wymiary: 43 x 27 mm Waga: 11 g najlepszą wydajność z najnowszym firmware V2.0 w 2018 roku. Przewodnictwo w jednym kliknięciem, samodzielne przewodnictwo. 4 tryby lotu: normalny, automatyczny balans, Automatyczne celowanie, wyłączanie żyroskopu.standardowy typ skrzydła, Delta skrzydło i w kształcie litery V ogon.zdalne kreator-wzmocnienie.Częstotliwości serwo: 50Hz/125Hz/250Hz; oddzielna regulacja powiększenia dla każdego trybu lotu.Automatyczne wyśrodkowanie uchwyty.Obsługiwane napięcie HV (8,4 v).Obsługiwane Futaba S. Bus / S. Bus 2.Łatwy w użyciu, bardzo dobrze nadaje się dla początkujących.

Pakiet zawiera 4 przewody odbiornika i 2 części taśm dwustronnych.

Opis Portu

Nowa seria A3 zapewnia 5-kanałowe wejścia i 3-kanałowe wyjścia.Wystarczy tylko podłączyć odbiornik i serwa do odpowiednich styków na boku żyroskopu.Uchwyty służą do regulacji wzmocnienia dla każdego trybu lotu, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zwiększyć, przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby zmniejszyć.S. Bus i S. Bus 2 Futaba są teraz obsługiwane nowymi odcinkami A3.

Standardowy Odbiornik

Jeśli używany jest standardowy odbiornik, wystarczy podłączyć odpowiednie kanały do kontaktów AIL, ELE, RUD, MOD i GAIN za pomocą dołączonych przewodów odbiornika.Lotki, ster wysokości i ster kierunku powinny być zawsze podłączone, w przeciwnym razie nie będą mogli pracować.Mod służy do sterowania trybem lotu, Jeśli go nie podłączyć, tryb lotu zostanie zainstalowana na normalny domyślnie.Wzmocnienie służy do zdalnej regulacji głównego wzmocnienia.Jeśli nie, podłącz go, to współczynnik wzmocnienia zostanie zainstalowana na 100% cały czas domyślnie.Okablowanie wykonane tak, jak pokazano na rysunku poniżej.

Futaba S. Bus

S. Bus/S. Bus 2 Futaba jest również wspierany A3. Ponieważ S. Bus jest однострочным rozwiązaniem, wszystkie kanały są przesyłane w jednej linii, należy zainstalować pierwsze 6 kanałów w odpowiedniej kolejności w swoim nadajniku przed użyciem.Tutaj używamy odbiornik R7008SB jako przykład, ponieważ obsługuje on jak S. Bus, jak i S. Bus 2. trzeba zmienić tryb dla R7008SB przed użyciem go do wyjścia S. Bus, proszę odnieść się do instrukcji niego.

Przewodnictwo w jednym kliknięciem i automatyczne celowanie

Nowy tryb samolotowy, który nazywamy Auto-hover, został dodany w new A3. Podczas pracy w tym trybie zdolność do самобалансу będzie obowiązywać do kierownicy wysokości, jak i do kierownicy kierunku.Samolot może utrzymać swoją pozycję zawiesza się bez żadnej kontroli, oprócz przepustnicy.

Po przejściu w tryb automatycznego rozłączenia trzeba tylko sterować przepustnicą, aby utrzymać wystarczającą przyczepność do samolotu.Tryb ten może być stosowany w celu zmniejszenia złożoności praktyki wapowania.

Zbawienie w jednym kliknięciem i automatyczny balans

Tryb automatycznego balansu zaprojektowany specjalnie dla początkujących lub FPV-aplikacji.Podczas pracy w tym trybie sterownik pomoże samolotu automatycznie dotrzeć do lotu poziomego.Może on być również stosowany w celu przywrócenia samolotu z jakichkolwiek innych postanowień lub pomóc uzyskać stabilny start i lądowanie.

Przypadki Zabudowy

Nowa seria A3 może być dołączony płaskie lub pionowej, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń dla twojego samolotu.

   

1) akceptujemy Alipay, Paypal, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW. 2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. 3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. proszę , upewnij się,że wypełniłeś wszystkie szczegółowe informacje,takie jak osoba kontaktowa, adres, kod pocztowy i numer telefonu podczas wypełniania informacji o swoim kupującym. 2. zwykle wysyłamy towar w ciągu 1 dnia roboczego po potwierdzeniu pełnej płatności.Jeśli płatność nie będzie dostępny, zamówienie zostanie automatycznie zamknięty. 3.kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie ubezpieczenia ,problemy i szkody wynikłe z usługą dostawy, takie jak wypadki, opóźnienia lub inne pytania.Ponadto, nabywca ponosi odpowiedzialność za wszelkie podatki i/lub opłaty pobierane z jego krajem. 4. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie. 5. Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w ciągu 45 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i odpowiemy najszybciej jak to możliwe, aby uzyskać twoje zadowolenie!

Atrybuty napędu Kontroler Lotu
Materiał Plastik
Urządzenia Peryferyjne/Urządzenia Zdalnego Sterowania ESC
Rozstaw osi Górna Osłona
Skorzystaj z Pojazdy I Zabawki Zdalnie Sterowane
marka Psychiczne obciążenie
Parametry techniczne Wartość 2
RC Parts & Accs Regulatory Prędkości
Rozmiar 43*27*14mm
Akcesoria Do Narzędzi Kontroler Lotu
Aktualizacja Części/Akcesoria Kontroler Lotu
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu A3 V2
Dla Typu Pojazdu Samoloty
Z Tworzywa Sztucznego Typ PC

Pokrewne produkty