Naturalny Ametyst kwarc klaster kryształów z Urugwaju - 1/2 funta do 1 funta

Nowy produkt

zł235.93

Tagi:

dym biały, ametystowy klaster, Kamień kryształ, kamień naturalny, геод, peruka, naturalny krystaliczny klaster, klastra Kryształ, ametyst kryształ kwarcowy, ametyst kamień

KRYSZTAŁOWA PRZEDMIOT

Nazwa

Naturalny Ametyst kwarc klaster kryształów z Urugwaju - 1/2 funta do 1 funta

Materiał

Naturalny Kryształ

Waga

Od 1 / 2lb do 1lb

Długość

Szerokość

Hythe

Koszt wysyłki:

W USA Epacket wysyłka (około 7-15 dni roboczych)

W kraju spoza USA: China Post SAL mail(około 30 dni roboczych

Jeśli łączna waga przedmiotów, które można kupić,przekracza 2 kg, to nie może być łączona dostawą na Epacket delivery, z którym zostanie wysłane oddzielnie lub zmieniony na wysłany pocztą EMS mail.

Jeśli chcesz wybrać inną pocztę dostawy,na przykład pocztę lotniczą poczta wieloryba(około 12-20 dni roboczych) Poczta morza porcelanowa poczta(około 60 dni roboczych) Poczta EMS(około 7-10 dni) etc.,proszę skontaktuje się my poradzimy sobie sprawę w ciągu cenę wysyłki odpowiednio

Morze(60 dni)

Sal(30 dni)

Powietrze(15 dni)

Międzynarodowe Kupujący – Proszę Zwrócić Uwagę:

A:cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

B: proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu

W połączeniu wysyłka

W połączeniu rabat na wysyłkę:(kup więcej i oszczędzaj więcej)

(1)2~5 punktów rabat 10% na całe wysyłki i obsługi

(2) 6~10 przedmiotów rabat 15% na całą wysyłki i obsługi

(3)11~20 punktów 20% rabatu na całą wysyłki i obsługi

(4) 20 lub więcej przedmiotów,proszę, nie wahaj się do mnie

Oferujemy połączenie dostawę, która znacznie zaoszczędzić swój koszt wysyłki dla wielu zakupów.Proszę nie płacić, dopóki nie zrobisz swój najnowszy zakup, który będzie zjednoczona.Użytkownik może przechowywać swoje towary niezapłaconych przez w ciągu 7 dni, aby można włączyć więcej towarów w jedną wysyłkę.Proszę zażądać od nas fakturę przed dokonaniem płatności.Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy ci fakturę, w tym wszystkie niezapłacone towary.

Proszę, prześlij płatność w ciągu 7 dni od zakończenia aukcji.Daj nam znać, jeśli masz zamiar uczestniczyć w przyszłych aukcjach i chcesz połączyć wysyłkę.Będziemy czekać na ciebie.

Sposób płatności

Akceptujemy tylko Alipay

Powtórki

Zwroty przyjmowane są w ciągu: 7 dni

Zwrot pieniędzy stosowany jak: zwrot pieniędzy

· Powrotna wysyłka płatności: przez kupującego.

O nas

Jesteśmy pewni, że twoje dane nie będą przekazywane, sprzedawane, wynajmowane lub wypożyczona do jakiejkolwiek strony trzeciej.

Wspieramy nasze zobowiązania także fantastyczną obsługą, w 100% z pełnym zwrotem pieniędzy i gwarancja zadowolenia klienta.

Skontaktuj się z nami

Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, i nasz ranking sprzężenia zwrotnego odzwierciedla tę satysfakcję.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi pracownicy działu obsługi klienta witają cię przez e-mail lub zadzwoń do nas.Staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać wszelkie problemy tak szybko jak to możliwe

Styl feng shui
Regionalna Cecha Afryka
Temat Góra LODOWA
marka Базилозавр
Materiał Kryształ

Pokrewne produkty